TR EN DE RU

Kurumsal

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ
 
Prenses Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında kurulmuştur. Etkin pazarlama ve dağıtım yöntemleriyle 1995 yılına kadar bünyesinde bulunan bayilerle çalışma yapmıştır. 1999 yılında kuruyemiş üretimine başlamış ve paketlenmiş kuruyemiş piyasasına ÇİTELLO markasını kazandırmıştır.
 
ISO 9001,2000 Kalite Sertifikalarını ve HACCP sertifikası ürünlerini tescil ettirmiştir. Kuruyemiş sektöründe sağlık ve kaliteyi birleştirerek teknolojik gelişmeleri her alanda takip etmiştir. Doğal hammaddelerin lezzetleri ve tazeliğini koruyan ambalajlar kullanarak en sağlıklı kuruyemişlerin tüketiciyle buluşmasını sağlamıştır. Üretim sürecinin her aşamasında otomatik ve son teknolojik makinelerle el değmeden en yüksek hijyen şartları sağlanarak seri üretim yapılmaktadır. Öncelikli olarak ‘Önce İnsan Sağlığı’ ilkesiye yola çıkan Çitello Kuruyemiş, yüksek kalite ürünlerin üretiminin istikrarlı bir şekilde devam etmesini sağlamakta ve müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Prenses Gıda Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. üretim kalitesini ve kapasitesini artırmak için 2008 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde başlattığı fabrika inşaatını 2010 yılında bitirerek yeni fabrika binasına taşınmıştır , Antalya’nın ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük entegre kuruyemiş işleme tesisini kurmuştur. Bugün Prenses Gıda, firma bünyesinde kurmuş olduğu güçlü sıcak satiş filosu ile iç piyasada, ihracat departmanı ile de yurt dışı pazarlarında ÇİTELLO ve POPSTAR markalarıyla ürettiği ürünlerini, değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.